Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:18:11

Чернігіська прокуратура повернула ще одну ділянку землі державі

23.01.2015   11:00

Завдяки прокурорському втручанню державі повернуто земельну ділянку вартістю майже 1 млн. грн.

Цінність землі робить її привабливим об’єктом посягань. Позаяк більшу частину земель Чернігівської області (65% або 2,1 млн га) складають землі сільськогосподарського призначення, саме відносно них допускається найбільше правопорушень. Зокрема, не забезпечується належним чином  раціональне використання цих земель.

Прокурором Чернігівського району встановлено, що у 1993 році одному з фермерів для створення господарства у постійне користування надано майже 50 га землі вартістю майже 1 млн. грн. на території Рудківської сільради.

Не зважаючина те, що це господарство ліквідовано ще у 2005 році і земельна ділянка упродовж майже 10 років за цільовим призначенням не використовується, право постійного користування земельною площею фермеру не припинено.

Рішенням Чернігівського районного суду від 23.12.2014 позов прокурора про припинення цьому фермеру прав на землю задоволений повністю.

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.