Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 10:26:18

Державними нагородами відзначено трьох представників Чернігівщини

23.01.2015   09:58Агенцiя

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня Соборності України Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами трьох кращих працівників Чернігівської області. Про це йдеться у відповідному Указі Глави держави від 22 січня 2015 року № 27/2015.

Так, орденом за «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Гнатюка Віктора Сергійовича — заступника голови Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Медаллю «За працю і звитягу» — Киричка Віктора Федоровича — головного інженера комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» товариства фірми «ТехНова».

Почесне звання «Заслужений лісівник України» присвоєно Сороці Миколі Григоровичу — лісничому Олешнянського лісництва державного підприємства «Добрянське лісове господарство».

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини