Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 17:13:53

За невиконання вироку суду передбачена кримінальна відповідальність

23.01.2015   09:49

Розпочато кримінальне провадження за фактом невиконання вироку суду, яким Щорського міського голову Зуба Р.І. засуджено за одержання неправомірної вигоди.

Попри цю вимогу, міський голова досі залишається на посаді.

За невиконання рішення суду Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність. Зокрема, ст. 382 «Невиконання судового рішення» та ст. 389 «Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі».

У ході досудового розслідування буде дана правова оцінка діям міського голови та інших осіб у зв’язку з невиконанням вироку суду.


Довідково:

Згідно ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження міського голови вважаються достроково припиненими у разі набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до відома зазначений факт.
У такому випадку посадова особа вважається звільненою з виборної посади після підписання цього рішення уповноваженою особою (головою або секретарем ради) та скріплення документа печаткою ради.
Наприкінці року Щорською міською радою розглядалося питання про дострокове припинення повноважень міського голови, однак ні міським головою, ні секретарем ради це рішення наразі не підписане, а міським головою навіть видане розпорядження про припинення цього рішення.

Останні новини Чернігівщини

Заборона на вилов раків завершується. Які правила діють

Заборона на вилов раків завершується. Які правила діють 17:01

21 вересня 2021 року на водоймах Чернігівщини закінчується заборона на вилов раків, яка тривала з 1 серпня по 20 вересня (включно).

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 вересня в області зафіксовано 41 новий випадок COVID-19.

Увага! Підвищено розміри штрафів за випалювання рослинності та її залишків

Увага! Підвищено розміри штрафів за випалювання рослинності та її залишків 16:52

З березня цього року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки», який значно підвищив розміри штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері пожежної й техногенної безпеки.

Суспільний мовник Чернігівщини отримав нову техніку для прямих трансляцій

Суспільний мовник Чернігівщини отримав нову техніку для прямих трансляцій 16:45

17 вересня команда Суспільне Чернігів отримала нове обладнання, яке дозволяє проводити прямі трансляції з будь-якої точки країни.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області 16:32

За січень-серпень 2021 року загальна кількість зареєстрованих програмних реєстраторів розрахункових операцій становить 424 одиниці (по 36 юридичній особі, по 388 фізичних особах–підприємцях), програмні реєстратори розрахункових операцій застосовують 374 платники податків (25 юридичних осіб, 349 фізичних осіб–підприємців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини