Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 23:22:32

Відомих чернігівських благодійників привітали з Днем Соборності

22.01.2015   15:09

У День Соборності України в Чернігівській міській раді привітали людей, які прислужили своє життя благородній справі допомоги співвітчизникам.

Секретар міськради Владислав Кухар вручив Почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету директору обласного Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» Василю Пасічнику та голові Чернігівської християнської місії «Милосердя та духовне відродження» Петру Бевзу.

Він наголосив, що їхня робота і активна життєва позиція постійно спрямовані на реальну і дієву допомогу тим, хто її найбільше потребує: дітям і дорослим із вадами здоров’я, соціально вразливим верствам населення, медзакладам і установам соціальної сфери. «Я хочу сердечно вам подякувати і привітати з Днем Соборності України. Своєю діяльністю ви наповнюєте це свято справжнім глибоким змістом», - сказав В. Кухар.

Директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая також відзначила тривалу плідну співпрацю з Василем Пасічником і Петром Бевзом щодо соціальної підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, різнопланової допомоги у вирішенні проблем переселенців, учасників антитерористичної операції і їхніх родин, а також членам сімей загиблих.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.