Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:35:19

Лічильники тепла: точність - передусім

22.01.2015   14:09Агенцiя

Сучасна лабораторія по повірці лічильників тепла почала роботу на державному підприємстві "Чернігівстандартметрологія". Відтепер не потрібно везти прилади обліку до столиці – усі роботи виконуються у нашому місті.

Про це повідомив генеральний директор ДП "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.
Він пояснив, що розширення сфери діяльності підприємства стало можливим після створення лабораторії, оснащеної сучасною проливною установкою.

"Точнісні метрологічні характеристики цієї установки – найвищі у Чернігівській області. Вона обладнана розходомірами фірми "Siemens" та вагами фірми "Техноваги", що дозволяє поєднувати проливний і ваговий методи контролю", - розповів Валентин Бакуменко.

Лабораторія має можливість повіряти ультразвукові та механічні лічильники тепла з перетворювачами витрати діаметром від 15 до 50 мм.

Досі ультразвукові приладі обліку тепла в Чернігові не повірялися, доводилось везти їх до Києва, що підвищувало вартість і подовжувало час виконання робіт. Тепер же і приватні споживачі-власники квартирних лічильників, і комерційні організації можуть скористатися послугами ДП "Чернігівстандартметрологія". Лабораторія виконує роботи з початку року та запрошує до співпраці.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».