Три тисячі гривень за зняття з обліку: викрито інспектора КВІ
Триває систематична робота з очищення лав правоохоронних органів від «перевертнів у погонах».
До слідчого відділу прокуратури Чернігівської області з УБОЗ УМВС України в Чернігівській області надійшли матеріали про вимагання незаконної винагороди старшим інспектором одного з районних відділів кримінально-виконавчої інспекції у засудженого, звільненого від виконання покарання з випробуванням. Мова йшла про хабар у 3 тисячі гривень за підготовку необхідних документів для зняття засудженого з обліку в інспекції.
Відомості за цим фактом було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).
У ході розслідування за погодженням прокурора проведено комплекс негласних слідчих (розшукових) дій.
20.01.2015 року, близько 10 години, посадовець на своєму робочому місці одержав від засудженого раніше обумовлену суму хабара в розмірі 3 тис. грн., після чого був викритий співробітниками міліції та прокуратури області.
Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області проводяться слідчі дії з метою встановлення всіх обставин злочину. Вирішується питання щодо вручення повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.