27-річний Віталій Гвоздь під час пожежі врятував дівчину
19 січня у с. Скоринець Чернігівського району близько 14 години сталася пожежа житлового будинку, в результаті якої господарі залишились без даху над головою.
Проте, наслідки лиха могли бути трагічнішими, якби не героїчний вчинок 27-річного Віталія Гвоздя, працівника газорозподільчого пункту цього ж села. Коли чоловік побачив дим, що виходив з помешкання, швидко побіг до місця пригоди.
Вже там він наказав сусідам негайно викликати рятувальників, а сам забіг у житловий будинок де і виявив 22-річну власницю, котра сиділа на підлозі та навіть не намагалася покинути небезпечну зону.
Віталій одразу прийнявся рятувати дівчину і виніс її на вулицю, після чого перекрив газопостачання до будинку. Чоловік вдруге ризикував життям, коли забігав до палаючого помешкання аби переконатись, що у будинку більш нікого не залишилось.
Згодом пожежу ліквідували вогнеборці Служби порятунку 101, що прибули за викликом.
Останні новини Чернігівщини
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Увага! Чернігівська поліція розшукує зниклого неповнолітнього хлопця 14:34
Поліцією розшукується зниклий Полєхін Ростислав Вікторович, 2008 р.н. з Чернігова.