Ніжинська міліція встановила обставини кривавої сімейної сварки
Відносно жінки, яка завдала ножових поранень своєму чоловікові Ніжинським міськвідділом внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області відкрите кримінальне провадження за статтею «умисне тяжке тілесне ушкодження».
З районної лікарні на лінію «102» до чергової частини Ніжинського міськвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення, що бригадою «швидкої допомоги» до хірургічного відділення з проникаючим ножовим пораненням в область грудної клітини був доставлений 24-річний мешканець Ніжинського району.
Оперативний черговий одразу направив до лікарні слідчо-оперативну групу міськвідділу міліції. Поспілкувавшись з потерпілим та встановивши обставини події, правоохоронці виїхали на місце пригоди.
В ході проведення відпрацювання оперативники «по гарячих слідах» встановили, що тілесні ушкодження потерпілому завдала його дружина 23-річна дружина. В ході сварки, що виникла між подружжям під час розпиття спиртних напоїв, жінка схопила кухонного ножа та вдарила ним чоловіка.
Наразі слідчим відділом Ніжинського МВ УМВС відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.