Рятувальники не тільки контролювали дотримання заходів безпеки під час Водохреща, але й взяли участь у обряді
19 січня на Чернігівщині рятувальники забезпечили безпеку громадян на водоймах в місцях масового святкуванні Водохреща. З цією метою організовано чергування 36 рятувальних постів у складі понад 100 рятувальників, 20 одиниць техніки та 2 човнів.
Також, керівництво, особовий склад Управління, його підпорядкованих підрозділів і члени їхніх сімей взяли безпосередню участь у обряді Водохреща. Після освячення води, за стародавньою традицією рятувальники, їхні дружини та діти із задоволенням пірнули у крижану ополонку.
До речі, вважається, що ті, хто наважується на подібне купання цього дня, впродовж всього року можуть забути про всі хвороби та болячки і перебувати в незмінному піднесенні духу, адже за повір’ям, у це свято вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.
Сповнені життєдайною енергією та бадьорістю, рятувальники ще раз довели, що вони загартований і згуртований колектив, який слідує славетним християнським традиціям.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.