Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 15:54:54

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

19.01.2015   09:04Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 18 січня по 08 годину 19 січня 2015 року

Пожежі: зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Загинула 1 людина.
 
1. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Іософа Білгородського О 09 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 15 кв. м, знищено покрівлю та перекриття на площі 10 кв. м. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки - встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1959 р.н.
 
2. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, пров. Липневий О 13 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Рогізки О 02 год. 30 хв. сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 6 тон грубих кормів. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 5 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.
 


Дорожньо-транспортні пригоди:

 
18.10.2015 року близько 08 год. 20 хв. на 190 км автодороги Київ-Суми-Юнакіївка, Срібнянського району водій автомобіля "Chevrolet Captiva" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автобусною зупинкою. Внаслідок ДТП пасажир 1976 р.н. загинув на місці пригоди, водій та 2 пасажири отримали тілесні ушкодження. Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалось відділення 14 ДПРП смт Срібне (3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).
 


Інші повідомлення:

 
Протягом доби роботи для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області не проводились. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини