Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 07:55:43

Експерти проекту ДІАЛОГ із робочим візитом відвідали Чернігів

17.01.2015   18:27

Експерти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування 17 січня зустрілися в Чернігівській міській раді з керівниками визначених профільних напрямків, щоб оцінити результативність впровадження проекту ДІАЛОГ як на рівні обласного центру, так і в Україні.

На запитання експертів Ріти Найар-Стоун (США) та Володимира Терницького (Україна) відповідали заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров, начальник управління земельних ресурсів міськради Юрій Титаренко та начальник управління культури міськради Юрій Ткач.

Обговорення стосувалося питань фінансових і земельних повноважень, можливостей і власних ресурсів територіальної громади, взаємодії з центральними та іншими органами державної влади різних рівнів.

В. Бистров підкреслив, що міська влада Чернігова надзвичайно зацікавлена в ефективній децентралізації. Він висловив упевненість, що саме завдяки наполегливості Асоціації міст України та спільним діям більшості українських міст і громад ці прагнення знаходять своє відображення у діях Парламенту та Уряду.


Довідка: Мета проекту ДІАЛОГ («Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні»), що втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID),- прискорення процесу децентралізації в Україні. Проект має створити та розширити сприятливе середовище для проведення реформ системи місцевого самоврядування і забезпечити широку підтримку процесу децентралізації з боку публічних службовців, організацій громадянського суспільства, широкого загалу. На місцевому рівні ДІАЛОГ працює з 600 громадами-членами АМУ.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини