Вогнеборці ліквідували 3 пожежі, що виникли з причини несправності пічного опалення
Протягом минулої добу на Чернігівщині вогнеборці ліквідували 3 пожежі, що виникли з причини порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів пічного опалення.
16 січня о 09:49 загорівся житловий будинок у с. Понори Талалаївського району, внаслідок чого вогнем пошкоджено перекриття, стіни та домашнє майно господарів.
17 січня о 02:45 у м. Носівка до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по пров. Коцюбинського. До місця пригоди оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ. О 03:10 пожежу локалізували, а о 04:40 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено житлову кімнату.
17 січня о 04:57 виникла пожежа в одному з приватних житлових будинків у с. Риботин Коропського району. Через 8 хвилин на місце події працював пожежно-рятувальний підрозділ. О 05:06 вогнеборці локалізували, а о 08:30 остаточно ліквідували пожежу. Полум'ям знищено перекриття та домашні речі господарів.
Причинами пожеж у трьох випадках стала відсутність належної протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та дерев’яним перекриттям будинку.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають! Щоб уникнути лиха, необхідно стежити за справністю приладів опалення. Періодично слід робити огляд зовнішнього стану печей і димарів на наявність тріщин. Виконання цих простих, але вкрай необхідних правил, допоможе зберегти ваше житло, майно та, найголовніше, життя!
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)