Рятувальники деблокували з авто загиблого та 2 постраждалих у ДТП
16 січня о 09:30 на автотрасі Київ-Чернігів-Нові Яриловичи біля села Вербичі Ріпкинського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів "Volkswagen Т5", "Mercedes Vito" та "Volkswagen golf".
За викликом на місце пригоди прибули рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини з Ріпок та провели роботи з деблокування постраждалих.
Нажаль, внаслідок ДТП водій "Volkswagen golf" від отриманих травм загинув на місці пригоди, водій та пасажир "Volkswagen Т5" отримали тілесні ушкодження й були госпіталізовані каретою швидкої допомоги до Ріпкинської райлікарні.
Стан постраждалих задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.