Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 06:02:42

Перше рішення у судовому спорі щодо громадського пасовища с. Новоселівка набрало законної сили

16.01.2015   17:47Агенцiя

Позицію прокуратури області щодо приналежності земель до громадського пасовища села Новоселівка Чернігівського району сьогодні підтримав апеляційний суд області.

Повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Розглянувши першу апеляційну скаргу відповідача він ухвалив її відхилити та залишити в силі рішення Чернігівського районного суду про визнання недійсними наказу та свідоцтва щодо передачі двох гектарів розташованої там землі у приватну власність.

Довідково:

Події навколо передачі у приватну власність пасовища на території Улянівської сільської ради Чернігівського району викликали значний суспільний резонанс. Як вже повідомлялося раніше, проведеною прокуратурою перевіркою встановлено, що 15 га на території Улянівської сільської ради Чернігівського району у березні-серпні 2014 року у приватну власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва передані незаконно. Незаконність відведення цих земельних ділянок полягає в тому, що до їх складу увійшли землі, надані у 1991 році територіальній громаді с. Новоселівка в якості громадського пасовища. Окрім того, відведення землі не погоджено з Улянівською сільською радою.

За результатами проведеної перевірки 08.10.2014 р. прокуратурою Чернігівського району заявлено 16 позовів про визнання недійсними наказів Головного управління Держземагентства у області та свідоцтв про право власності на ці земельні ділянки, всі з яких судом першої інстанції розглянуто та задоволено.

Зараз у зв’язку з надходженням апеляційних скарг відповідачів триває перегляд вказаних справ апеляційним судом області.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».