Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 10:37:54

Змагання на знання українських традицій відбулось серед засуджених Чернігівської жіночої виправної колонії № 44

16.01.2015   10:29

Засуджені Чернігівської виправної колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області змагались у знанні традиційних національних обрядів. Цей захід мав на меті інформування засуджених жінок про українські традиції, обряди та культуру.

Готуючись до конкурсу засуджені жінки багато часу провели в бібліотеці. Вони мали дізнатись про українські обряди старовини, які дійшли до нашого часу. Весільні обрядові традиції, обряди хрещення, святкування Різдва та Івана Купала. Переглядаючи різну літературу, засуджені звертались до співробітників колонії за допомогою та підказками. Далі слідували підготовка костюмів, написання сценаріїв виступів та театральні репетиції.

Змагання складались з чотирьох конкурсів: вікторина або відгадування загадок, конкурс швидких малюнків, прояв таланту засуджених відділення та сам показ українських обрядів.

Помірятись силами виявили бажання засуджені 6 відділень Чернігівської виправної колонії № 44. Виступи команд супроводжувались віршами, танцями, піснями, театральними постановками.

Згідно висновків журі та за підрахованими балами перемогу та звання кращих знавців українських традицій здобула команда І відділення.

Співробітники Чернігівської виправної клонії № 44 впевнені, що духовне відродження української нації, її культури вкрай необхідне і воно має базуватись на рідній мові, народних традиціях, на безцінних зразках фольклору.

Останні новини Чернігівщини

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти 09:54

16 червня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів другої Інкубаційної програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Business Hub Chernihiv Region.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:42

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 червня травня по 8:00 17 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини