Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 10:13:11

21 січня має бути створена Громадська рада при облдержадміністрації

15.01.2015   16:09Агенцiя

14 січня на другому засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства (далі — ІГС) з формування нового складу Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації вирішено провести установчі збори 21 січня 2015 року в залі № 1 облдержадміністрації, початок о 15:00 годині.

Реєстрація учасників зборів буде проводитися за наявності паспорта та розпочнеться о 14:00 годині.

У разі неможливості бути особисто присутнім на зборах, члени ініціативної групи рекомендували претендентам до складу Громадської ради надати до початку зборів документ про наявність поважної причини.

Всього до Громадської ради при облдержадміністрації з 21 листопада 2014 року по 12 січня 2015 року було подано 177 заяв.

Низці претендентів (7 ІГС) були висловлені зауваження щодо оформлення пакету відповідних документів, які мають бути усунуті до 12 години 19 січня. (15 січня ІГС будуть повідомлені про виявлені недоліки телефоном). Члени ініціативної групи також вирішили включити до списку претендентів до складу Громадської ради інститути громадянського суспільства, які були створені у 2013—2014 роках. Щодо Союзу Спеціалізованих підприємств (президент — Володимир Демиденко), члени ініціативної групи доручили Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з’ясувати, чи є ця організація інститутом громадянського суспільства та чи може відповідно претендувати на членство у Громадській раді.

Остаточний список учасників установчих зборів буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації 19 січня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини