Громадськість і керівництво області піклуються про бійців, що відправляються у зону АТО
Вивчивши нещодавні помилки, що виникли під час відправки 41-го окремого мотопіхотного батальйону до зони проведення антитерористичної операції, військове командування, керівництво області та волонтери роблять усе можливе, щоб подібне більше не повторилося.
Наразі продовжується підготовка до відправлення у зону АТО бійців 13-го окремого мотопіхотного батальйону. Вони перебували у відпустці.
Завантаження ешелону триває уже декілька днів, а сьогодні ввечері зі станції Чернігів – Північний батальйон відправиться на місце дислокації.
Громадськість та керівництво області створили належні умови для комфортного перебування захисників на станції.
— За підтримки Управління ДСНС України в області, організовано польову кухню. Деякі продукти харчування надали підприємці міста, — повідомляє директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирев. — Також, частково за кошти обласного бюджету покращено технічне забезпечення батальйону.
Варто зазначити і про незвичайний подарунок, який презентували бійцям волонтери, а саме — лазня на колесах. Використовувати її можна не лише за прямим призначенням, а й для того, аби зігрітися та висушити одяг.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.