Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:40:08

Чернігівські волонтери відправили на фронт лазню

14.01.2015   08:22Агенцiя

Похідна лазня, перероблена зі старої вантажної машини ГАЗ, поїхала на фронт для наших бійців завдяки невтомності і винахідливості чернігівських волонтерів. Про це повідомила підприємець, представниця єдиного волонтерського центру Ірина Березинець.

Кошти на лазню збирали майже місяць, але зате тепер вона дасть змогу бійцям 13 чернігівського батальйону помитись майже в комфортних умовах. Для її розігріву достатньо оберемка полін, а митися одночасно можуть 5 воїнів.

"Сьогодні передаємо автолазню бійцям 13-го батальйону, який прямує на Схід. В ній можна не тільки митись узимку, а й, натопивши, спати", - написала Ірина Березинець на своїй сторінці в мережі Фейсбук. За її словами, разом з автолазнею на фронт поїде і машина дубових та соснових дров.

Збір коштів на придбання лазні на колесах триває. На сьогодні волонтерам вдалося зібрати 45 тис. грн. З них майже 6 тисяч було пожертвувано чернігівцями й гостями під час різдвяного фольклорного фестивалю "Коза", який пройшов в обласному центрі минулої суботи. Загалом же за автолазню її власники просять 110 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

АНОНСИ ПОДІЙ