Міліція полює на браконьєрів
В ході спільного рейду співробітників Городнянського райвідділу внутрішніх справ та працівників мисливських господарств було затримано чотирьох браконьєрів, які влаштували нічне полювання на УАЗі «з-під фари».
Для когось полювання - це промисел, для когось - розвага. Любителям та професіоналам цієї справи слід пам'ятати, якщо воно порушує законодавство, то це вже не полювання, а браконьєрство.
Як розповів начальник Городнянського РВ УМВС України в Чернігівській області Дмитро Лось, задля недопущення незаконного полювання в лісових угіддях Городнянського району співробітниками райвідділу міліції спільно з працівниками мисливських господарств проводяться відповідні рейди.
Під час одного з них поблизу села Тупичів рейдова група помітила автомобіль УАЗ зі встановленою на даху фарою для браконьєрства. В автомобілі знаходилося четверо чоловіків, екіпірованих для полювання.
Оглянувши транспортний засіб, міліціонери помітили встановлений на даху УАЗа спеціальний штатив, на якому стояла готова до стрільби рушниця, заряджена картеччю. Іншу заряджену рушницю браконьєри намагалися нашвидкуруч заховати неподалік авто. В салоні автомобіля рейдова група виявила два ножі зі слідами крові, як направлені на експертизу.
Дані особи не мали при собі ні паспортів, ні документів на рушниці, тим більше, дозволів на полювання, оскільки вночі воно взагалі заборонено законом.
Зловмисниками виявилися мешканець с. Тупичів та троє мешканців сусіднього Ріпкинського району. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 248 Кримінального кодексу України «незаконне полювання», що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.