Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 02:41:54

Різдвяні вертепи пройшли в колоніях Чернігівської області

13.01.2015   13:02Агенцiя

Студенти зі Львова разом з представниками Української греко-католицької церкви завітали до Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області зі святковим різдвяним вертепом.

Чудова гра акторів, яскраві костюми, гарні духовні слова повністю захопили вихованців. Та найбільше вразило юнаків те, що велика відстань – від Львова до Прилук – не стала на перепоні, і Слово Боже дійшло до серця кожного вихованця.

Різдвяним театралізованим вертепом святкували і засуджені Чернігівської виправної колонії № 44. Центр реабілітації та милосердя «Християнський дім» спільно з засудженими установи підготували та провели в клубі установи різдвяний концерт. А представники Української греко-католицької церкви розповіли неодноразово засудженим жінкам історію одного з найбільших релігійних свят – Різдва Христового.

За допомогою поетичного слова і магічного акту, святковою урочистою обстановкою гості прагнули створити в ці дні вимріяний образ достатку, щастя, злагоди і спокою в установах виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.