Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 18:58:27

Ліки для забезпечення швидкої медичної допомоги не були закуплені в повному обсязі

05.01.2015   07:42Агенцiя

Відповідно до інформації «Вісника державних закупівель» Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації планувало закупити 39 найменувань ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги, про що було оголошено ще у жовтні 2014 року.

У грудні відбувся розгляд конкурсних пропозицій, які надійшли до тендерного комітету.Було поданодві заявки на участь у тендері: від ТОВ «Бадм-Б» таПрАТ «Медфарком-Центр».

Однак при детальному вивченні документації за деякими лотами конкурсних торгів була виявленаневідповідність наданих пропозицій по закупівлі ліків як з боку ТОВ «Бадм-Б», так і ПрАТ «Медфарком-Центр». Такі пропозиції були недопущені до конкурсу. Тому 12 грудня 2014 у зв’язку з тим, що до оцінки допущено пропозиції менше, ніж двох учасників, конкурсним комітетом було прийняте рішення відмінити торги по 27 лотам.

Пропозиції по іншим дев’яти лотам взяли участь у торгах. ТОВ "Бадм-Б" запропонувало нижчі ціни, ніж
ПрАТ «Медфарком-Центр» і 29 грудня 2014 Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністраціїуклало договір з ТОВ "Бадм-Б" на постачання ліків для забезпечення швидкої медичної допомоги на загальну суму 384967,36 грн.

Тож, Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації не змогло укласти договори на постачання більшості необхідних ліків, закупивши лише 9 найменувань від запланованих 39.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.