Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 12:36:53

Понад 64 тисячі електронних ключів отримали платники Чернігівщини у 2014 році

31.12.2014   12:04Агенцiя

Розвиток електронних сервісів та співпраця з платниками, розширення кола користувачів сервісів є одним з важливих напрямків діяльності органів фіскальної служби Чернігівщини.

У 2014 році клієнтами Центру сертифікації ключів в цілому по області стали 21,4 тис. платників (зокрема: 5,2 тис. – юридичних осіб та 16,2 тис. фізичних осіб), яким безкоштовно сформовано близько 64,2 тис. посилених сертифікатів для подання звітності. Така динаміка красномовно свідчить про ефективність електронних сервісів та постійне зростання кількості бажаючих оцінити переваги подання звітності в електронному вигляді, адже це зберігає час та гроші.

Слід зазначити, що у 2014 році сфера використання безкоштовних електронних ключів стала ширшою. Відтепер електронний цифровий підпис (ЕЦП) можна використовувати не лише для подачі податкової звітності, звітів до пенсійного фонду та статистики.

За допомогою ЕЦП, наданого Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, можна брати участь у торгах з продажу арештованого майна «СЕТАМ» та здійснювати державні закупівлі.

Нагадуємо, що послуги електронного цифрового підпису надаються безкоштовно органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Робота Центру забезпечується сучасним програмно-технічним комплексом, який забезпечує високий рівень надійності захисту інформації, що дуже важливо для користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Презентовано збірку публікацій

Презентовано збірку публікацій "З минулого села Андріївки Чернігівського повіту: видатні постаті, історія храму" 12:34

10 червня у читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання клубу "Краєзнавець", де була презентована збірка публікацій "З минулого села Андріївки Чернігівського повіту: видатні постаті, історія храму".

Упродовж минулого тижня надзвичайники 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:23

Упродовж минулого тижня (з 07.06. по 14.06.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 187 чоловік особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:20

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:43

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 13 червня по 8:00 14 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19 08:30

Серед них - 32 дитини та 2 медпрацівники.