Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:31:31

Прокуратура захищає інтереси територіальної громади міста

31.12.2014   09:41

У 2014 році прокуратурою м. Чернігова направлено до господарського суду 4 позови до підприємств-забудовників про стягнення заборгованості зі сплати пайового внеску у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в сумі понад 400 тис. грн.

Слід зазначити, що Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» дозволяє зменшувати розмір пайової участі на суму кошторисної вартості інженерних мереж, якими замовник будівництва облаштовує майбутній результат будівництва поза межами будівельного майданчика.

Незважаючи на укладення зазначених договорів у 2011 - 2012 роках, лише після заявления прокурором м. Чернігова позовів забудовники-відповідачі передали зведені інженерні мережі до комунальної власності.

Зокрема, ТОВ «ДП «Завод Рапід» облаштувало та передало на баланс КП «Чернігівводоканал» ділянку вуличного водопроводу вартістю 150 тис. грн. та Комунального шляхобудівного підприємства - асфальтове покриття вартістю 137 тис. грн.

Позови судом розглянуто на користь територіальної громади міста, порушення вимог Закону усунуто.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини