Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 04:05:32

Притягнення до відповідальності винних у забрудненні довкілля

31.12.2014   07:57Агенцiя

Охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів є невід’ємною частиною процесу суспільного розвитку, адже природні ресурси є основою життєдіяльності населення та економіки держави.

Серед екологічних проблем, які мають місце в області, гостро стоїть проблема поводження з відходами, які є одним з найбільших забруднювачів навколишнього середовища. На цьому напрямі органами прокуратури області цього року розпочато 3 кримінальних провадження.

Окрім того, до інших видів відповідальності притягнуто 57 посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, із них 24 - державного контролю. Заявлено 8 позовів про зобов’язання суб’єкта владних повноважень вчинити певні дії.

Завдяки реагуванню прокурорів органами місцевого самоврядування вжито організаційні заходи щодо паспортизації місць видалення відходів, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під сміттєзвалищами, розроблено програми та схеми очищення населених пунктів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини