Прилуцькі міліціонери відкрили кримінальне провадження за фактом викрадення авто
До Прилуцького міськвідділу міліції надійшло повідомлення з села Мала Дівиця про те, що невідомий намагався скоїти викрадення автомобіля.
Як повідомив начальник Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Олександр Меша, інформація про спробу викрадення надійшла до міськвідділу близько 17:30.
Прибулі на місце події правоохоронці з'ясували, що господар вже встиг нейтралізувати угонщика: побачивши через вікно, як невідомий зловмисник на його легковику ВАЗ-21013 збирається виїхати з подвір'я, чоловік чимдужче кинувся боронити своє майно.
Викрадача доставили до Прилуцького міськвідділу. Він виявися жителем сусіднього села Обичів і прийшов до населеного пункту цілеспрямовано аби заволодіти транспортним засобом.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відносно зловмисника відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 кримінального кодексу України «незаконне заволодіння транспортним засобом», що карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.
Транспортний засіб вилучено та повернуто власнику. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.