Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 23:12:25

Старшокласників та студентів Чернігова запрошують взяти участь у конкурсі №Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!"

27.12.2014   11:36Агенцiя

Конкурс ініційований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини (http://www.protection.org.ua/) за підтримки Чернігівського студентського порталу (http://stydent.org.ua).

Він присвячений Дню соборності України. Його мета – відродження традицій патріотичного виховання молоді, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей. До участі в конкурсі запрошуються учні 10-х – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також студенти ВНЗ м. Чернігова.

Умови проведення: у конкурсі можуть брати участь роботи, надіслані з 25 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року включно. Надіслані роботи по мірі надходження будуть оприлюднюватися на сайті Чернігівського студентського порталу. Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д. Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність.
Вимоги до змісту: письмова робота повинна бути виконана у формі твору-есе і містити особисту думку автора щодо порушеної проблематики. Обсяг – 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, мова – українська, російська.

Наголошуємо, що конкурсні роботи можуть бути презентовані не лише у вигляді есе, а й будь-яким мультимедійним засобом — відео чи флеш-роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, Power Point-презентацією тощо. Зміст роботи (незалежно від формату) повинен бути унікальним і пов'язаним з Чернігівщиною.

Текстові роботи надсилати на адресу електронної пошти novosti@stydent.org.ua. Обов’язково вказувати прізвище, ім’я, по батькові автора, номер мобільного телефону, назву вищого або загальноосвітнього навчального закладу, факультет (інститут) та номер групи (класу). Роботи, виконані з використанням сучасних інформаційних технологій необхідно попередньо розмістити на сайтіhttps://www.youtube.com/ і надіслати організаторам посилання на розміщений матеріал.

Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації та учні 10-х – 11-х класів м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих творів з урахуванням авторських прав конкурсанта.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини