Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 16:33:07

Чернігів: під час засідання регіонального штабу розглянуті питання соціального забезпечення вимушених переселенців

27.12.2014   08:56

26 грудня в обласному Управлінні ДСНС відбулось засідання регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються до Чернігівської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За словами полковника служби цивільного захисту Олександра Нагули, заступника начальника Управління ДСНС у Чернігівській області - заступника голови регіонального штабу, в області зареєстровано 9486 внутрішньо переміщених осіб, з яких 9111 отримали допомогу. 481 особу розселено, влаштовано 989 дітей до дитячих садків та шкіл, 848 громадян працевлаштовано та надано медичну допомогу в лікуванні 1821 особі.

Крім того, Олександр Нагуло зазначив, що постійно проводиться робота щодо уточнення оперативної інформації про об'єкти державної, комунальної та приватної власності Чернігівської області, у яких можливе розміщення вимушених переселенців.

В ході засідання члени штабу прозвітували про вжиті заходи, а також були розглянуті проблемні питання та обговорені основні напрямки роботи. Серед них - надання адресної допомоги для покриття витрат на проживання, відновлення соціальних виплат, надання психологічної та правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ