Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 15:22:25

Чернігів: під час засідання регіонального штабу розглянуті питання соціального забезпечення вимушених переселенців

27.12.2014   08:56

26 грудня в обласному Управлінні ДСНС відбулось засідання регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються до Чернігівської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

За словами полковника служби цивільного захисту Олександра Нагули, заступника начальника Управління ДСНС у Чернігівській області - заступника голови регіонального штабу, в області зареєстровано 9486 внутрішньо переміщених осіб, з яких 9111 отримали допомогу. 481 особу розселено, влаштовано 989 дітей до дитячих садків та шкіл, 848 громадян працевлаштовано та надано медичну допомогу в лікуванні 1821 особі.

Крім того, Олександр Нагуло зазначив, що постійно проводиться робота щодо уточнення оперативної інформації про об'єкти державної, комунальної та приватної власності Чернігівської області, у яких можливе розміщення вимушених переселенців.

В ході засідання члени штабу прозвітували про вжиті заходи, а також були розглянуті проблемні питання та обговорені основні напрямки роботи. Серед них - надання адресної допомоги для покриття витрат на проживання, відновлення соціальних виплат, надання психологічної та правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині створена перша охоронна зона 13:44

У вересні цього року Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА для збереження лелеки чорного, жиле гніздо якого було виявлено в регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський», створив охоронну зону для збереження біорізноманіття у лісах.

Свідки ДТП, відгукніться! 13:23

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди в м. Мена Корюківського району поліція розшукує свідків та очевидців події.

Поліцейські Чернігівщини пройшли навчання та готові допомагати колегам за принципом «Рівний – Рівному» 13:22

Турбота про ментальне здоров`я – запорука успішної діяльності та щасливого життя. Проте бувають ситуації, коли власних ресурсів недостатньо і ми потребуємо допомоги.

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою "єВідновлення" 12:19

26 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Як програму «Доступні ліки» наблизити до кожної громади – з головою НСЗУ на прессніданку в Чернігівській ОВА 12:04

У Чернігівській області цьогоріч виписано 300 тисяч електронних рецептів за державною програмою реімбурсації «Доступні ліки». За погашеними рецептами аптеки (наразі в області 310 аптек-учасниць) вже отримали понад 22 млн грн від Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини