Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 12:28:58

Робити свято так легко…якщо є небайдужі люди…

25.12.2014   07:52

Бажання зробити свято напередодні Нового Року для дітей з особливими потребами виникло не тільки у активістів Чернігівської обласної недержавної громадської організації «Голос батьків», а і у волонтерів недержавної громадської організації «Міський молодіжний центр «Жменя», Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, фахівців відділу інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського.

Не залишились байдужими і представники бізнес-структур міста Чернігова. Смачні солодощі приготували кондитери Чернігівської кондитерської фабрики «Стріла» та персонал ресторану швидкого харчування McDonald’s.

Особливе свято для особливих дітей приготували волонтери Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді під керівництвом педагога-організатора Федорченко Антоніни Юріївни. Навіть Дід Мороз на цьому святі був особливий. Це – Дмитро Бруй – двадцяти дев’яти річний хлопець з народження прикутий до інвалідного візку. Він із задоволенням погодився на запрошення членів організації  «Голос батьків» бути Дідом Морозом для їх дітей, адже хто, як не він, розуміє важливість простого спілкування та  інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство.
Свято вдалося!

Активісти «Голосу батьків» висловлюють подяку всім небайдужим людям, що долучилися до проведення заходу для їхніх діток.

Останні новини Чернігівщини

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 11:53

Громадянина Німеччини та його дружину - громадянку Російської Федерації, які в порушення чинного законодавства України відвідували територію окупованого Криму через закритий Урядом України автомобільний ППр «Керч», виявили прикордонники Чернігівського загону.

Олександр Кодола провів координаційну раду з правоохоронцями

Олександр Кодола провів координаційну раду з правоохоронцями 11:42

Міський голова Олександр Кодола провів координаційну раду з представниками правоохоронних органів щодо криміногенної обстановки та дотримання правопорядку.

Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові

Шляхом конкурсу обрано ще трьох керівників навчальних закладів у Чернігові 11:39

Відбулася друга черга захистів перспективних планів у конкурсі на заміщення вакантних посад директорів чернігівських шкіл.

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини