В області відкрився благодійний фонд ветеранів
9 травня 2015 року відзначатиметься 70-річний ювілей Перемоги у Другій світовій війні. Крім того, 2015-й оголошено Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни.
У зв’язку з цим чернігівська обласна організація ветеранів України звернулась до обласної державної адміністрації з проханням сприяти діяльності ветеранського благодійного фонду.
Очікується, що фонд поповнюватиметься шляхом відрахування 1% з місячної зарплати працюючих або благодійних пожертв спонсорів, меценатів, депутатів рад, керівників підприємств і установ області.
Усі кошти з благодійного обласного фонду будуть використані для надання допомоги воїнам-фронтовикам, учасникам війни, вдовам загиблих, а також родинам учасників АТО. Зокрема, на придбання ліків, проведення хірургічних операцій, виконання ритуальних послуг.
Усі бажаючі можуть перерахувати гроші на потреби ветеранів на спеціально відкритий рахунок:
КОД ЕДРПОУ 21390293
Розрахунковий рахунок №26006000110049
МФО 353649 «Укрексімбанк» у м. Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.