Благодійний продовольчий ярмарок "Святий Миколай – воїнам АТО" пройшов у Чернігові
20 грудня у Чернігові прошов благодійний продовольчий ярмарок «Святий Миколай – воїнам АТО». Організаторами заходу виступили Чернігівська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Чернігівська міська рада, громадське формування «Самооборона Чернігівщини».
Гості ярмарку мали змогу придбати продукцію підприємств харчової промисловості, сільськогосподарських підприємств Чернігівщини за цінами виробника та органічної продукції.
– Ярмарок для городян – це можливість змістовно провести час та вибрати для себе товари місцевих сільгоспвиробників. Але сьогоднішній ярмарок особливий тим, що значна частина виручених коштів буде направлена на надання допомоги воїнам чернігівських батальйонів, які беруть участь в АТО на сході країни, захищаючи єдність і цілісність Української держави, - зазначив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, відкриваючи ярмарок.
Він також вручив державну нагороду – Почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України» удостоєний директор ТОВ «Переможець» Новгород-Сіверського району Василь Федосович Юдицький.
В рамках заходу також відбувся збір благодійної допомоги для Чернігівських батальйонів та військово-патріотичні акції: городяни мали змогу взяти участь у плетінні маскувальної сітки, написати листа або намалювати малюнок, який буде відправлений у зону АТО. Також працювали виставка-продаж робіт майстрів народної творчості «Містечко Майстрів» та виставка дитячих художніх робіт патріотичного спрямування учнів шкіл м. Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.