Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 14:44:05

Керівники області привітали дітей з Днем Святого Миколая

20.12.2014   09:54

19 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із в.о. голови обласної державної адміністрації Сергієм Журманом привітав дітей соціально-незахищених категорій Чернігівщини з Днем Святого Миколая.

У заході, який відбувся в обласному палаці дітей та юнацтва, взяли участь діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, з багатодітних сімей та родин-переселенців зі сходу України і АР Крим, вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей міст Ніжина, Чернігова, села Хмільниця Чернігівського району.

У рамках заходу відбулася святкова програма біля новорічної ялинки з піснями та іграми з казковими героями.

Вітаючи дітей з чудовим зимовим святом, Микола Звєрєв зазначив, що цей День кожному з нас приносить світлу радість і добрі сподівання. Отож дорослі, наголосив він, мають подбати, аби це прекрасне свято залишило приємну згадку у дитячих серцях, посіяло зерно любові, шани та поваги до старших людей і своїх ближніх.
Голова обласної ради побажав дітлахам і гостям свята бути здоровими, слухняними і щасливими, щоб над їхніми головами завжди було світле і безхмарне небо. Діти продемонструвати свої таланти та здібності, переглянули святкову програму та отримали солодощі від Святого Миколи Чудотворця.

Під час спілкування з представниками засобів масової інформації в.о. голови облдержадміністрації зауважив, що незважаючи на кризу в країні, влада піклується про майбутнє найменших громадян нашої держави.
–У цьому році ми відновили роботу 10 дитячих садків – один з них відкрився сьогодні у с. Кучинівка Щорського району. І це є знаковим перш за все для батьків, які живуть у сільській місцевості, адже з розвитком інфраструктури відпадає необхідність шукати кращої долі для своїх дітей у великих містах.
Тому завдання і органів виконавчої влади, і місцевого самоврядування якомога більше робити для підвищення якості життя у віддалених куточках області, - підкреслив Сергій Журман.
Також він розповів про роботу, що проводиться органами влади у напрямку захисту прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та допомоги багатодітним родинам.
Говорячи про родини вимушених переселенців, діти яких також отримали вітання і подарунки до свята, в.о. голови облдержадміністрації наголосив, що влада робить все можливе, щоб вони відчували себе як удома.
– Безперечно, це дуже важко зробити і ми розуміємо, що наших зусиль для повноцінної заміни їм домівки буде недостатньо. Але ми повинні робити все настільки щиро, щоб вони зрозуміли – про них тут турбуються не лише у свята, а повсякчас, - зазначив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.