Співробітники ДПтС України в Чернігівській області урочисто склали присягу на вірність Батьківщині
Пенітенціарії Чернігівщини вишикувалися на плацу Чернігівського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Чернігівській області та приготувалися до того, аби присягнути на вірність народу України.
Новопризначені співробітники пройшли повний курс підготовки, опановуючи професійні вміння та навички, аби нести службу в установах виконання покарань Чернігівської області. З усією відповідальністю і розумінням того, що відтепер на їх плечах лежить значний обов’язок, співробітники ДПтС України в Чернігівській області присягнули на вірність своєму народу.
В урочистій атмосфері текст Присяги зачитали 16 співробітників з Чернігівської виправної колонії № 44, Менської виправної колонії № 91, Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 та Чернігівського СІЗО, вперше прийняті на службу, та кожен із них урочисто підписав текст документа.
З цією визначною та хвилюючою подією у житті пенітенціаріїв привітали заступники начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Вячеслав Козка та підполковник внутрішньої служби Василь Гавриленко.
По закінченню даного заходу священнослужитель Єлецького жіночого монастиря отець Василь благословив співробітників на ратну службу.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.