Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 12:15:42

Робоча група з підготовки пропозицій щодо облаштування обласного реабілітаційного центру для учасників АТО провела своє чергове засідання

18.12.2014   15:31Агенцiя

17 грудня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів чергове засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування обласного реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей.

У заході взяли участь голови постійних комісій обласної ради - з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Валерій Зуб та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Петро Гармаш, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін, заступник директора Департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації Любов Жукова, голова ради Чернігівської міської асоціації «Конкордія» Віктор Мозговий, військові, психологи.

Валентин Мельничук зазначив, що на початку грудня поточного року члени робочої групи з виїздом на місце розглянули можливість використання приміщення, яке орендує громадська організація «Центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку «Інтеграція». Проте, в результаті ознайомлення з об'єктом, переконалися в неможливості використання зазначеного приміщення для облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО.

В той же час до голови обласної ради Миколи Звєрєва звернувся Гончарівський селищний голова Віталій Рудник з пропозицією розглянути питання щодо облаштування обласного реабілітаційного центру в приміщенні колишнього військового лазарету в смт. Гончарівське Чернігівського району.

Валерій Зуб разом із Віктором Мозговим оглянули згадане приміщення і також упевнилися, що воно не відповідає вимогам для проведення медичної реабілітації. Будівля потребує ремонту, на що необхідні значні кошти. За словами депутата обласної ради, приміщення має зручне розташування, і його можна використовувати, приміром, для психологічної реабілітації.

Валентин Мельничук, у свою чергу, акцентував увагу на питаннях фінансування та формі власності Центру.

Петро Гармаш поінформував присутніх, що для вирішення питання стосовно дообладнання реабілітаційних центрів для учасників АТО створено відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України міжвідомчу робочу групу у складі 10 фахівців, серед яких – представники міністерств: оборони, внутрішніх справ, соціальної політики, охорони здоров'я, а також Державної служби з питань інвалідів та ветеранів і волонтери. Такі центри мають функціонувати на базі госпіталів для ветеранів війни, які діють в кожній області.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» Володимир Товчига розповів про створення реабілітаційного відділення в очолюваному ним медичному закладі, де планується виділити один із його поверхів для оздоровлення учасників АТО.

Підсумовуючи засідання робочої групи, Валентин Мельничук наголосив на необхідності інформування населення щодо надання психологічної допомоги військовим АТО та членам їх сімей. Як було наголошено, робоча група продовжить працювати над вирішенням проблемних питань, зокрема, над визначенням і виділенням приміщення для надання медико-психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей.


Захід для ЗМІ не анонсувався.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.