Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 03:30:34

Черговий рейд на незаконних лісорубів

18.12.2014   12:02

Михайло Булигін на сторінці Ніжинського антикорупційного бюро, в соціальній мережі Facebook, повідомляє про черговий рейд на незаконних лісорубів.

Представники го “НАБ” та об’еднання “Самопоміч” викрили чергову аферу в “Ніжинагролісі”. Під видом “санітарної вирубки” спиляно 74 дуби діаметром до метра й більше. На місце скоєння злочину (інакше такі дії назвати важко) викликали представників міліції та єкології. Наразі проводяться слідчі дії.

За постановою 555 кабміну зі змінами 748 від 2013 року п.10. “Вибіркові санітарні рубки здійснюються лісокористувачами шляхом вилучення з насаджень сухостійних, усихаючих, сильно ослаблених, пошкоджених шкідниками, хворобами та внаслідок стихійних природних явищ і техногенних впливів окремих дерев або їх груп”.

Цей змішаний ліс просто завалений сухостоєм та поваленими деревами, а під бензопили пішли чомусь тільки живі вікові дуби. Тож, що б не говорили посадовці агролісу, а під санітарну рубку ці дії ну ніяк не підлягають. До того ж, вирубка повинна проводитися при відповідному порядку дій працівників лісництва. На цій же ділянці не було відмічено межі рубки стовпчиками з табличками, на яких записується вся інформація. А саме цікаве – клейма на дерева мабуть ставили вже перед самим нашим приїздом до лісу, а не перед рубкою, як має бути. Бо чи може фарба на клеймі, використана як 2 місяці, братися до рук, як тільки-но з банки? До того ж, за день до приїзду оперативної групи до лісу, активісти від Самопомочі провели фотофіксацію ціеї рубки і жодного клейма на пнях зафіксовано не було. Тож, знову чекаємо на висновки відповідних органів та працюємо далі. Долучайтесь. Інформацію про корупційні дії можете надавати в за телефоном гарячої лінії “Ніжинського антикорупційного бюро”: 067 880 13 92

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.