Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 02:38:12

Засуджені Домницького виправного центру № 135 турбуються про здоров`я та пройшли флюорографічне обстеження

18.12.2014   11:49

Туберкульоз – це хвороба, що несе небезпеку для життя, здоров’я інших людей. Тому виявляти хворих, розповісти про лікування, простежити, щоб хворий звернувся до лікарів – це посильний вклад співробітників ДПтС України в Чернігівській області.

Постійна роз`яснювальна робота, яка проводиться в установах виконання покарань Чернігівської області, приносить свої результати і засуджені почали більш сумлінно ставитись до свого здоров`я.

Окрім проведення семінарів, круглих столів та обговорень проблеми, керівництво Домницького виправного центру № 135 приступило до активних дій та запропонувало засудженим пройти флюорографічне обстеження.

Тож, близько 100 засуджених виправного центру охоче звернулись до лікарів та пройшли флюорографічне обстеження за допомогою рухомого флюорографічного кабінету.

Лікар флюорографічного кабінету зазначив: «Не дивлячись, що туберкульоз хоч і є інфекційним захворюванням, але він все ж виліковний. Головне – вчасно звернутися до лікаря, не забувати проходити профілактичне флюорографічне обстеження і дотримуватися елементарних правил гігієни».

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.