Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 02:50:07

На Чернігівщині та Полтавщині сім’ї загиблих учасників АТО підтримують фінансово

17.12.2014   18:36Агенцiя

У поточному році в різних куточках нашої держави дуже гостро постало питання підтримки сімей загиблих на сході України учасників антитерористичної операції. Але проблема вирішується.

Так, на надання допомоги сім`ям загиблих військовослужбовців, в Полтавській області з обласного бюджету вже спрямували понад 1 мільйон гривень. Кожна родина отримала фінансову підтримку – 25 тисяч.

- У нас, на сьогодні, 50 загиблих учасників АТО. 45 їхніх сімей уже отримали грошову допомогу за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету», – повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмила Корнієнко.
Наразі, в області, 32 людини отримали статус члена сім’ї загиблого учасника АТО, їм видали відповідні документи і посвідчення.

На Чернігівщині ж одноразову грошову допомогу отримали вже 46 сімей загиблих воїнів, ще 6 родин - чекають виплат.

- Усі нарахування здійснюються на основі постанови Кабінету Міністрів України № 975 від 25 грудня 2013 року «Про затвердження Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги …», - розповів начальник відділу соціального забезпечення Чернігівського обласного військового комісаріату підполковник Тарас Шевченко.

За словами офіцера, дбають і про військовослужбовців, які отримали поранення або інвалідність. Чернігівська область, на сьогодні, відправила до Києва 7 комплектів документів на отримання одноразової допомоги, 4 військовики вже отримали кошти.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».