Держохоронці брали злодія "на гарячому"
Завдяки миттєвому реагуванню наряду групи затримання Державної служби охорони Чернігівщини вдалося затримати «ковбасного» злодія прямо на місці злочину.
Близько 21 години в обласному центрі на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» сигналізації з місцевого кіоску, куди негайно був орієнтований наряд у складі трьох міліціонерів.
Прибувши на місце спрацювання, працівники міліції виявили відкриті двері до продовольчого кіоску, в середині якого знаходився невідомий чоловік. Пакуючи пакет шоколадом, ковбасами та кавою злодій так захопився «роботою», що навіть не помітив, як до нього наблизилися правоохоронці. Тож завдяки злагодженим та професійним діям держохоронців досвідченого крадія було затримано прямо «на гарячому».
На місце пригоди також було викликано слідчо-оперативну групу. Для встановлення обставин події та винесення відповідного процесуального рішення горе-крадія доставлено до Чернігівського міського відділу міліції. Наразі вже встановлено, що правопорушником виявився 34-річний місцевий житель, який раніше вже притягався за крадіжки до кримінальної відповідальності. Проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.