Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 18:45:35

Розпочав діяти Реєстр волонтерів антитерористичної операції

17.12.2014   13:38Агенцiя

Про це повідомила начальник відділу обліку платників та обробки податкової звітності ДПІ у м. Чернігові Наталія Корчевська.

- 5 грудня набрав чинності наказ Міністерства фінансів від 30.10.14 року № 1089 «Про затвердження порядку  формування та ведення реєстру волонтерів антитерористичної  операції», згідно якого на органи фіскальної служби покладено обов’язки щодо формування та ведення Реєстру волонтерів та його щодекадного оприлюднення на офіційному веб-порталі ДФС, - поінформувала податківець.

Для включення до Реєстру фізична особа - благодійник подає до органу ДФС Заяву про включення до Реєстру волонтерів антитерористичної операції за формою № 1-РВ з позначкою «Включення до реєстру».

Разом із заявою подається:
- оригінал та копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або сторінки паспорта, до якої внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру, або сторінки паспорта, до якої внесена відмітка про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
- довідки (довідку) про відкриття/закриття рахунка фізичною особою за формою № 4-РВ (додаток 4), що призначений для здійснення благодійної діяльності .

У заяві  мають бути зазначені категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога, та дата  початку здійснення діяльності  як волонтера АТО. Процедура  включення здійснюється протягом одного робочого дня.

Утой же час, підкреслила фахівець, дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше 21.11.13року та раніше дати відкриття  рахунків, призначених для здійснення благодійної діяльності.

- Датою включення фізосoби-благодійника до Реєстру є дата  внесення  відповідного запису до цього Реєстру. Відповідь про результати розгляду заяви заявник може отримати протягом одного робочого дня, що настає за днем отримання органом ДФС заяви, - зазначила Наталія Корчевська

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини