Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:14:55

Розпочав діяти Реєстр волонтерів антитерористичної операції

17.12.2014   13:38Агенцiя

Про це повідомила начальник відділу обліку платників та обробки податкової звітності ДПІ у м. Чернігові Наталія Корчевська.

- 5 грудня набрав чинності наказ Міністерства фінансів від 30.10.14 року № 1089 «Про затвердження порядку  формування та ведення реєстру волонтерів антитерористичної  операції», згідно якого на органи фіскальної служби покладено обов’язки щодо формування та ведення Реєстру волонтерів та його щодекадного оприлюднення на офіційному веб-порталі ДФС, - поінформувала податківець.

Для включення до Реєстру фізична особа - благодійник подає до органу ДФС Заяву про включення до Реєстру волонтерів антитерористичної операції за формою № 1-РВ з позначкою «Включення до реєстру».

Разом із заявою подається:
- оригінал та копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або сторінки паспорта, до якої внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру, або сторінки паспорта, до якої внесена відмітка про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
- довідки (довідку) про відкриття/закриття рахунка фізичною особою за формою № 4-РВ (додаток 4), що призначений для здійснення благодійної діяльності .

У заяві  мають бути зазначені категорії фізичних осіб, на користь яких надається благодійна допомога, та дата  початку здійснення діяльності  як волонтера АТО. Процедура  включення здійснюється протягом одного робочого дня.

Утой же час, підкреслила фахівець, дата початку здійснення діяльності як волонтера АТО не може бути раніше 21.11.13року та раніше дати відкриття  рахунків, призначених для здійснення благодійної діяльності.

- Датою включення фізосoби-благодійника до Реєстру є дата  внесення  відповідного запису до цього Реєстру. Відповідь про результати розгляду заяви заявник може отримати протягом одного робочого дня, що настає за днем отримання органом ДФС заяви, - зазначила Наталія Корчевська

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».