Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:36:31

XI Міжнародний фестиваль Docudays UA запросив до перегляду фільмів співробітників Чернігівської виправної колонії № 44

17.12.2014   10:50

В Чернігівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№ 44) пройшов показ документальних фільмів XI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини в рамках Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно «Docudays UA».

За сприяння представників Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України, які є партнерами фестивалю на Чернігівщині, співробітники виправної установи переглянули фільм «Ліза, ходи додому» (про маленьку дівчинку, яка постійно тікає з дому, від батьків, які зловживають алкоголем та ведуть аморальний спосіб життя і шукає спокою на природі), а після його перегляду відбулося обговорення побаченого, обговорювалися також проблеми реалізації прав дитини в сучасному світі.

Дане питання є актуальним для співробітників Чернігівської виправної колонії № 44, оскільки в установі відбувають покарання неодноразово засуджені жінки та діє Будинок дитини, де перебувають малюки, які народились в період відбування покарання їх матерями.

На питання  «про що фільм», відповіді були різними, але торкались переважно морально-етичних сторін життя Лізи. Пенітенціарії говорили про духовність, про турботу, якої бракує дівчинці, про брак батьківської любові, підтримки, опіки, всього того, що повинні дати батьки. Говорили також про символи та метафори, які були присутні у фільмі.

На завершення заходу співробітнкии колонії переглянули ще один фільм про роботу волонтерів.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».