Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 23:14:23

Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2015 рік мають схвалити депутати на черговій сесії

17.12.2014   08:05

Координаційний комітет міської ради погодив проект порядку денного 46-ї сесії міської ради, куди включено понад 20 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

Секретар міської ради Владислав Кухар закликав колег плідно попрацювати з проектами програм, що виносяться на затвердження сесії. Зокрема, на часі прийняття Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2015 рік, що має передбачити базові економічні показники, за якими житиме місто, та врахувати виклики наступного року.

Також важливим для міської громади документом є розроблена Програма підвищення енергоефективності в установах освіти м. Чернігова на 2015-2019 роки. Системне впровадження енергоощадних заходів уже довело свою ефективність та зумовило суттєву економію бюджетних коштів.

В. Кухар висловив сподівання, що Верховна Рада України до кінця року прийме Закон про Державний бюджет. У такому разі буде скликане спільне засідання комісій, де представлять проект міського бюджету на наступний рік.

Пленарне засідання 46-ї сесії відбудеться 26 грудня в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Протягом тижня напередодні сесії працюватимуть постійні депутатські комісії.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.