Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 23:18:24

Чернігів зустрів бійців 1-ї окремої танкової бригади

16.12.2014   14:05

Триває планова ротація військових частин у рамках АТО. Бійців артилерійської батареї 1-ї окремої танкової бригади, які приїхали на відпочинок, зустрічали сьгодні на Красній полощі Чернігова представники структурних підрозділів ОДА, учні загальноосвітніх шкіл та містяни.

За словами директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергія Болдирева, вночі колона техніки 1-ї танкової бригади прибула залізницею в смт Гончарівське.

Військовослужбовці артилерійської батареї тривалий час знаходились в районі Станиці Луганської і безпосередньо брали участь у бойових діях. Прибувши до місця постійної дислокації, вони здадуть зброю, отримають відпустки і будуть відновлювати свою боєздатність.

Командир батареї Олександр Кириченко під час спілкування з представниками ЗМІ висловив подяку волонтерам, які надсилали та привозили на бойові позиції необхідні речі. За його словами, бійці були забезпечені в достатній кількості харчуванням, необхідною медичною допомогою. За час перебування у зоні бойових дій підрозділ поніс втрати: одна людина загинула, а кілька військових отримали поранення.

Доки наші бійці перебуватимуть вдома, на позиціях їх замінять артилеристи з інших регіонів.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».