Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 20:20:23

Жінками року стали дев’ять чернігівок

16.12.2014   08:38

12 грудня в Чернігові у міському Палаці культури відбувся сімнадцятий святковий вечір із нагоди проведення в місті конкурсу «Жінка року - 2014».

Лауреатами конкурсу “Жінка року – 2014” міста Чернігова стали:

Тетяна Григорівна Борисенко – медична сестра 24 штурмового полку Міноборони України;

Ніна Іванівна Власенко – директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи;

Валентина Володимирівна Іщенко – завідувач відділу бандурного мистецтва Чернігівської музичної школи № 1 ім. Вільконського, заслужений працівник культури України,

Тетяна Степанівна Кузнецова-Молодчая – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чернігівської міської ради;

Ірма Вікторівна Мірошниченко – директор ТОВ «Міраві», власниця «Кеб - таксі», таксі «Флай» та салону краси «Нефертіті»;

Вікторія Володимирівна Сидорова – журналіст, редактор відділу тематичних програм радіомовлення обласної телерадіокомпанії «Сівер - центр», співзасновник Медіа – центру «Моє мсто»;

Галина Василівна Совєтова – директор загальноосвітньої школи № 29 I-III ступенів Чернігівської міської ради Чернігівської області;

Світлана Петрівна Тонконог – директор туристичного агентства «Люкс тур»;

Олена Йосипівна Трикашна – завідувач жіночої консультації №2 пологового будинку Чернігівської міської ради.

Лауреаток конкурсу та учасників святкового вечора привітав перший заступник Чернігівського міського голови Микола Миргородський. Він, зокрема, зазначив, що сучасна жінка може гармонійно поєднувати багато соціальних ролей. Вона є і берегинею домашнього вогнища, і добре працює, і успішно займається власною справою, і бере участь у громадському житті, і при цьому залишається чарівною та вродливою.

Також було відзначено багатогранність талантів чернігівських жінок, які представили свої оригінальні творчі вироби на виставці.

Голова Спілки жінок м. Чернігова Людмила Канюка переконана, що соціальна місія конкурсу досягнута, адже він має на меті підвищення та утвердження високого статусу жінки в українському суспільстві.

Традиційний щорічний захід організовують відділ у справах сім’ї та молоді міської ради (начальник відділу Валерій Семенець), управління культури міської ради (начальник управління Юрій Ткач), громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова» (голова Людмила Канюка) та Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових та професійних жінок (президент Ірина Дорожкіна) за постійної підтримки особисто міського голови Олександра Соколова.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.