Щодо захворюваності на ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.
На 50 тижні 2014 року в області захворіло 5357 осіб, з них 3365 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 37,8%.
Випадки грипу не реєструвалися.
По м. Чернігову захворіло 2026 осіб, з них діти - 1225, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 48,2%.
З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 266 осіб, в т.ч. 29 дітей.
Фахівцями держсанепідслужби проводиться комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед населення області.
Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.