Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:44:34

Колишні наркозалежні допомагають співробітникам кримінально-виконавчої інспекції м. Чернігова й розповідають молоді про небезпеку наркоманії

13.12.2014   13:52

Про руйнівні для здоров’я фактори – пияцтво і куріння, алкоголізм і наркоманію розповідали підобліковим молодіжного віку та студентам Чернігівсього професійного ліцею залізничного транспорту співробітники Чернігівського міського відділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області.

Щоб захистити підростаюче покоління від можливої трагедії, якою може обернутися пристрасть до наркотичних речовин пенітенціарії запросили до участі в заході регіонального координатора зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області Аллу Лепеху та колишніх наркозалежних людей, які наразі реалізували себе в суспільній, громадській та релігійній діяльності.

Заступник начальника Чернігівського відділу КВІ Юлія Василенко та Алла Лепеха розповіли молоді про ті небезпеки, що несуть алкоголь, тютюнопаління, а особливо наркоманія. Алла Григорівна Лепеха розповіла про свою діяльність, про місця позбавлення волі та людей, чиї долі були зламані протиправною поведінкою.

Колишній наркозалежний Євген, який зараз є справжнім богатирем – займає друге місце в регіоні по жиму штанги лежачи, не соромлячись розповів жахливі історії зі свого життя. Він також зазначив: «Найважче пережити не звільнення від наркотиків, а усвідомлення того, яке горе пережили рідні. Нелюдська сила та почуття зароджуються в людині, після небезпечних ін’єкцій. Інколи і сам не розумієш, що з тобою і звідки виникає така злість».

Як доказ того, що змінитись ніколи не пізно спортсмен показав декілька силових вправ: з легкістю надув грілку, поки та не лопнула, зігнув у трубочку сковорідку й вигнув з підкови серце, як доказ того, що світом править любов. Спробувати свої сили у згинанні здоровезного гвіздка він запропонував і молодим юнакам.

По закінченні зустрічі усі присутні були вражені почутим і побаченим. Можна припустити, що юна аудиторія зробила для себе правильні висновки. Сподіваємось, що у майбутньому місця для алкоголю, наркотиків і цигарок не буде.

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.