Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 08:45:59

Зроблено перший крок до створення Залізничного парку в Чернігові. ВІДЕО

12.12.2014   11:05

Занедбаний і майже перетворений у смітник Залізничний парк на території зеленої зони між вулицями Привокзальною та Жабинського у Чернігові отримає нове життя. Перший крок до цього зробили громадські слухання, що відбулись 11 грудня у Міському палаці культури.

Громадські активісти та депутати міської ради мають наміри на місці занедбаної зеленої зони створити музей чернігівської залізниці, відновити літній кінотеатр, фонтан і танцювальний майданчик. Остаточне рішення по створенню парку буде прийнято на черговій сесії міської ради, яка планується на кінець грудня. Але перед цим позитивне рішення щодо створення цього осередку культури має ухвалити засідання виконкому 22-го грудня.

Проведення громадських слухань підтримали своїми підписами майже чотири тисячі чернігівців. Після чого розпорядженням міського голови було затверджено їх план заходів та склад Дорадчого комітету.

Нагадаємо, що 16-го червня 2014 року будівельниками почалась масова вирубка паркових дерев. Цього ж дня за дорученням громади депутат міської ради В’ячеслав Лебідь та громадський діяч, поетеса Надія Галковська провели зустрічі з міським головою Олександром Соколовим та прокурором Чернігівської області Володимиром Стеценком. А вже за два дні, як і вимагали мешканці мікрорайону, було зупинено знищення зелених насаджень. П’ятого серпня парк біля Залізничного вокзалу отримав назву “Парк культури і відпочинку “Залізничний”. Менше чим за тиждень група із 35-ти чернігівців ініціювала проведення громадських слухань про створення Залізничного парку на території зеленої зони між вулицями Привокзальною та Жабинського. За 14 днів активісти зібрали майже чотири тисячі підписів. Чим і домоглися проведення громадських слухань, які зробили перший крок у створенні чудової візитівки Чернігова.



Garmata TV
 

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини