Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 11:44:19

Лікарні чернігівської області мають закупити нові апарати ультразвукових досліджень

08.12.2014   07:10Агенцiя

По результатам тендерних торгів уклали договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» на поставку діагностичного обладнання

За інформацією «Вісника державних закупівель» Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Ніжинський міський пологовий будинок"Ніжинської міської ради Чернігівської області (договір від 25.11.2014), Чернігівський пологовий будинок (договір від 31.10.2014) та Чернігівська міська лікарня № 1 (договір від 03.11.2014) по результатам тендерних торгів уклали договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» на поставку діагностичного обладнання (апарат ультразвукових досліджень стаціонарного середнього класу, ультразвукова діагностична система з ендокавітальним та конвексним датчиками, апарат ультразвукових досліджень) на загальну суму 2 109 793 грн. 90 коп.

Згідно з інформацією сайту «Наші гроші» ТОВ «МЕД ЕКСІМ» у рейтингу Улюбленці медичної влади-2012 займала 29 місце, уклавши угоди на суму 81 620 968.

Цікавим є той факт, що ТОВ «МЕД ЕКСІМ» було створено у квітні 2012 року, напередодні оголошення тендеру Головним управлінням охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації на закупівлю медичного устаткування на суму 190,70 млн грн. Тоді з ТОВ «МЕД ЕКСІМ» було укладено договір на постачання обладнання на 43,50 млн грн. Сайт «Наші гроші» опублікував інформацію, що ТОВ «МЕД ЕКСІМ» є компанією зі статутним капіталом 50 тис грн., зареєстрованої на мешканку міста Ніжина Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

ТОП-10 високооплачуваних вакансій від служби зайнятості 11:22

Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій обласної служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна за посиланням.

У жовтні житлові субсидії призначено 96,9 тисячі домогосподарствам області

У жовтні житлові субсидії призначено 96,9 тисячі домогосподарствам області 11:18

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення ОДА. Загальна сума нарахованих пільг та житлових субсидій у жовтні поточного року склала 118,9 млн гривень. Пільги у готівковій формі надано 24,6 тисячі осіб, у безготівковій — 26,4 тисячі.

До річниці вигнання нацистських окупантів з України

До річниці вигнання нацистських окупантів з України 11:11

Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером і Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.

Державну допомогу на придбання житла сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, отримають 84 жителі області

Державну допомогу на придбання житла сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, отримають 84 жителі області 11:05

Регіональна комісія для формування пропозицій щодо розподілу субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа розглянула відповідні пропозиції місцевих комісій. Засідання провела 26 жовтня заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини