Розслідується порушення тендерної процедури, яке призвело до укладання угоди за ціною, більшою на мільйон
Прокуратурою Чернігівської області виявлено факт проведення державної закупівлі з безпідставним відхиленням найвигіднішої пропозиції, що призвело до значної перевитрати бюджетних коштів.
Встановлено, що службові особи Головного управління Держземагенства у Чернігівській області при проведенні у 2013 році закупівлі послуг з інвентаризації земель державної власності безпідставно відхилили найвигіднішу цінову пропозицію.
При цьому були акцептовані пропозиції інших учасників процедури закупівлі, дорожчі за найвигіднішу на мільйон гривень.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.