Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 01:51:47

У Чернігові волонтери подарували військовим випробувачам водолазне спорядження

02.12.2014   13:42

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, який у зв’язку з тимчасовою окупацією АР Крим передислоковано з Феодосії до Чернігова, отримали обладнання, що дозволить на якісно новому рівні проводити наукову і практичну діяльність під водою.

Групою людей, які небайдужі до проблем сьогодення та до стану справ у Збройних Силах України, Центру безповоротно було надано два комплекти легководолазного спорядження відкритої схеми дихання військового призначення виробництва ФРН та Швеції.

Діяльність Центру пов'язана, серед іншого, з виконанням науково-дослідних, випробувальних і експериментальних робіт під водою та з проведенням водолазної підготовки особового складу випробувачів Центру й інструкторського складу підрозділів Сил спеціального призначення, Високомобільних десантних військ та фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби авіації Збройних Сил України.

- Означені засоби забезпечення підводної діяльності є типом озброєння та військової техніки, що потрібні Центру для виконання завдань за призначенням, - розповідає заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України з наукової роботи полковник Володимир Дмітрієв, - І ми щиро вдячні найкращим представникам громади, об’єднаних Сергієм Притулою, за допомогу у вирішенні питань забезпечення такими необхідними для нас засобами.

Відновлення складу засобів забезпечення підводної діяльності є прикладом вирішення проблеми, яка стала актуальною через терористичні атаки в зоні проведення АТО на об'єкти інфраструктури, зокрема й ті, що знаходяться на воді. Ліквідація браку засобів для підводної діяльності військового призначення повинна вирішити проблему реагування на факти підриву мостів, затоплення боєприпасів та вибухівки у водоймах і кар'єрах, тощо.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини