Затриманий наркоман крав автомагнітоли, щоб купити дозу
Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ затримали «на гарячому» злодія, який «потрошив» припарковані автівки.
Власник п'яти судимостей за крадіжки не став на шлях виправлення, а продовжував займатися тим, що вмів краще за все - красти. 33-річний наркозалежний чернігівець, навіть перебуваючи на особистому зобов'язанні (підписці про невиїзд) в очікуванні вироку суду, знову пішов красти.
За допомогою нехитрого пристосування чолов'яга увечері відкривав припарковані під багатоповерхівками автівки і протягом лічених хвилин витягував звідти все, що можна продати. Викрадені автомагнітоли, відеореєстратори та аудіо системи зловмисник збував на одному з чернігівських ринків та водіям-далекобійникам.
Злодія затримали «на гарячому» під час чергової крадіжки автомагнітоли. Спілкуючись з правоохоронцями, чолов'яга дав правдиві свідчення і зізнався у трьох крадіжках магнітол з автомобілів.
Відносно зловмисника відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.