Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 14:35:09

Інвестори "Домобудівника" вимагають справедливості

29.11.2014   11:40Агенцiя

28 листопада о дев’ятій ранку група інвесторів підприємства «Домобудівник» перекрила дорогу на виїзді з Чернігова, в районі силікатного заводу, вимагаючи завершення будівництва свого житла, якого вони чекають вже близько двох років.

Постраждали внаслідок затримки будівництва близько 70 сімей у Чернігові, а є ще не завершене «Домобудівником» житло в Ніжині.

Частина громадян взяли кредити, а тепер змушені сплачувати відсотки до банківських установ, не маючи з цих витрат ніякого зиску. Частина людей продали свого часу свої квартири і оселилися у родичів, сподіваючись потерпіти й отримати власне житло. Але проблема триває вже не перший рік, а люди досі несуть матеріальні збитки й морально страждають.

Перекриття дороги навіть і на 10 хвилин призвело до суперечок з водіями й пасажирами автотранспорту. Правоохоронці кажуть, що поки акція не вийшла за часові рамки в 10 хвилин, — кримінальне порушення вони не фіксували.

Це, за словами організаторів, попереджувальна акція – вони надалі мають намір вдаватися до ще більш рішучих заходів.


http://chodtrk.com.ua/?p=18970

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них